1940’s Tea dress

Categorieën , ,

De 1940’s Tea dress is een jurk die sluit met een onzichtbare rit langs de achterkant van het midden, heeft beleg rond de hals en mouwen, een rok in banden, een juk in de taille en drie decoratieve knopen aan de voorkant.

Een Tea dress (ook bekend als een theekleding) is een slanke en stijlvolle jurk met een zoom die boven de enkel en onder de knie valt. Sommige mensen noemen het een kruising tussen een avondjurk van gemiddelde lengte en een minirok, omdat de gematigde zoomlijn dit unieke kledingstuk definieert

Geïnspireerd door Sew over it’ liefde voor 40’s mode, de jurk is voorzien van een verzamelde buste detail, een rok met panelen, flatterende ellebooglengte mouwen en mooie contrasterende manchetten. We houden ervan om drie decoratieve knoppen aan de voorkant van het midden toe te voegen voor een extra touch!

 

Sew over it

De patronen van het Engelse “Sew Over it” zijn top! Goede pasvorm, boekje met uitgebreide uitleg en tekeningen (Engelstalig) en de patroonboekjes stal je met plezier uit in je naaikamer!

Hou je van vintage maar wil je toch modern voor de dag komen?

Dan zijn deze patronen helemaal je ding. The Sewing Loft is de exclusieve verdeler van Sew over it patronen in België

16,95

Slechts 1 resterend op voorraad

Betaal met PayPal en splits je aankoop in 4 rentevrije, tweewekelijkse betalingen.
(PayPal-voorwaarden zijn van toepassing)

Categorieën , ,
Gratis pakketpunt levering

vanaf €79(BE) en 99(NL)

Echte stoffen, echt advies

Ervaar het verschil met onze video's en livechatoptie

Voel de stof alsof je erbij bent

En bespreek je project met ons via Livechat

Wij verzenden elke dag

standaard met GLS, maar op jouw vraag ook met Bpost, Dpd of PostNL